رفتن به محتوای اصلی
شماره تماس: 021-66591853 ایمیل: info@rasfa.ir

سامانه پیام کوتاه شرکت رایان افزار نارون نرم افزاری توانمند تهیه شده توسط تیم نرم افزاری شرکت، جهت ارسال و دریافت و پردازش پیام کوتاه (SMS) است که کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از این نرم افزار و اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیتهای ارائه شده با استفاده از پیام کوتاه بهرمند گردند.

برای مشاهده دموی سامانه نسخه ادارات /سازمانها و شرکت ها از نام کاربری رمز عبور demo استفاده نمایید.

برای مشاهده دموی سامانه نسخه دفاتر نمایندگی بیمه از نام کاربری و رمز عبور demo  استفاده نمایید.

برای مشاهده دموی سامانه نسخه مدارس از نام کاربری و رمز عبور demo استفاده نمایید.

مشاوره و ثبت سفارش

جهت مشاوره و ثبت سفارش از طریق شماره تماس های زیر با همکاران ما در ارتباط باشید:

۰۸۶-۳۲۲۱۸۲۴۸-۳۲۲۳۶۰۶۳

[vcex_heading text=”قوانین و مقررات” font_family=”abzarwp-BYekan” text_align=”right” color=”#8224e3″ font_size=”16px”]

لطفا قوانین و شرایط این توافق‌نامه را با دقت مطالعه فرمائید. هنگام استفاده از تمامی خدمات شرکت نارون موافقت خود را با شرایط و قوانین زیر اعلام می‌نمائید. علاوه بر این مفاد، پیامک نارون به عنوان یک وب‌سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌نماید.

ماده ۱: قبل از تکمیل فرم سفارش به دقت قیمت، امکانات و تعرفۀ پنل‌های مختلف را مطالعه فرمائید.
ماده ۲: ارسال پیامک از سرویس های  پیامک نارون  با محتوا و مضامین زیر غیرقانونی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد:
ماده ۳: تمامی پیامک های ارسالی به دقت توسط مدیریت سامانه نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.
ماده ۴: مسئولیت تمامی پیامک‌های ارسال شده توسط سامانۀ پیامک نارون  بر عهدۀ شخص فرستنده بوده و پیامک نارون هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای پیامک ارسالی ندارد.
ماده ۵: ارسال هرگونه پیامک نامتعارف، پیامک طنز و سرکاری، هرگونه توهین و فحاشی، پیامک سیاسی، مخل نظم عمومی و خلاف عرف ممنون می‌باشد و به محض مشاهده مراتب به حراست همراه اول و در صورت لزوم به پلیس فتا ارجاع داده خواهد شد.
ماده ۶: ارسال هرگونه پیامک در زمینۀ پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع داروهای گیاهی، چاقی و لاغری، ترک اعتیاد و … نیازمند دریافت مجوز تبلیغات مربوطه از سازمان نظام پزشکی می‌باشد.
ماده ۷:ارسال هرگونه پیامک مربوط به مسابقه، قرعه‌کشی و جایزه نیازمند مجوز از مدیریت سامانۀ  پیامک نارون و ارائۀ تعهدنامه می‌باشد.
ماده ۸: در صورت گذشت بیش از یک هفته از خرید پنل، امکان انصراف و بازگشت وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

برگشت به بالا